Untitled 1
E-Ticaret Arayüz Tasarımı
Rakiplerinizden Bir Adım Önde Olmak İster misiniz?
Siteniz için Anasayfa tasarımı (Ana sayfa genel görünüm) içeren bir arayüz tasarım çalışması hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanan çalışma HTML, CSS ve JavaScript kodlanarak E-ticaret paketinize entegre edilmektedir.
Paket 1 de sunulan seçeneklerinin yanında  ürün detay sayfası tasarımı , kategori sayfasıda hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanan çalışma HTML, CSS ve JavaScript kodlanarak E-ticaret paketinize entegre edilmektedir.
Siteniz için size özel istekleriniz doğrultusunda A dan Z ye komple bir arayüz tasarımı hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanan çalışma HTML, CSS ve JavaScript kodlanarak E-ticaret paketinize entegre edilmektedir.
Tasarım Giydirme Hizmeti
Tasarım giydirme hizmeti, elinizde bulunan tasarımı veya hazırlatmış olduğunuz tasarımı kullanmak isteye müşterilerimiz için sunulmaktadır. Gönderdiğiniz tasarımlar incelenir sistem alt yapısına uygun olan tasarımlar E-Ticaret Paketinize entegre edilir. Sistem alt yapısına uygun olmayan tasarımlar için müşteri ile birlikte uygun hale getirilmesi için çalışma başlatılır. Ek ücret gerektiren uygulamalar incelenerek müşteri bilgilendirilir. 
Mplus E-Ticaret Arayüz Tasarımı ile mevcut konseptinizi istediğiniz gibi özgün arayüzüne sahip olabilirsiniz.
İlan Paketi Arayüz Tasarımı ile rakiplerinizden bir adım önden olabilirsiniz.
Online Satış Sistemi (satis.mpaket.com)

Online Satış Sistemi

Mplus İlan Satış Paketi ve diğer hizmetlerimizin satın alma işlemini satis.mpaket.com sitemizden yapabilirsiniz. Müşterilerimiz buradaki üye panellerinden almış oldukları hizmetin ödeme periyotlarını takip edebilirler.

Met-Ay Bilişim Tasarım Yazılım mpaket.com msunucu.com Destek Platformu
Valid XHTML 1.0 Transitional